Середа, 23.01.2019, 02:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту
Пошук
Пошук
Вхід користувача

 

Головна » » Мій профіль » Вихід

Головна » 2019 » Січень » 10 » ЦИКЛОГРАМА СЕМІНАРІВ НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2018-2019 н.р.
22:30
ЦИКЛОГРАМА СЕМІНАРІВ НА ІІ ПІВРІЧЧЯ 2018-2019 н.р.

ЦИКЛОГРАМА на ІІ ПІВРІЧЧЯ 2018-2019 н.р.

 

Робота семінарів розпочинається о 13.00.к.ч. у навчальний період,

 

у канікулярний – о 9.00.к.ч. 

 

1.       Наради директорів:                                28.02. – РМК        28.03. – РМК        18.04. – РМК

 

                                                                        23.05.  – РМК                                   20.06.   – РМК 

 

2.       Заступники директорів з освітньої роботи:        15.02. – РМК

 

                                                    01.03. – РМК     03.05.  – РМК   21.06. – РМК

 

              Засідання ради методкабінету:                                        01.03. – РМК  

 

               Школа управлінської майстерності:                              12.04. – РМК  

 

3.       Заступники директорів з виховної роботи:          15.01. – РМК    

 

                                                                      05.03. – Вилоцька ЗОШ І-ІІІст.№1 

 

                                                                21.05. –  Виноградівська гімназія

 

4.       Початкові класи:                                 

 

                                                                    1 клас                      12.02. – РМК

 

                                                                    2 клас                      14.03. – РМК

 

                                                                    3 клас                      03.04. – РМК

 

                                                                    4 клас                      07.05. – РМК

 

5.       Образотворче мистецтво:                                    20.03.  – Виноградівська гімназія

 

6.       Музичне мистецтво:                                              27.02. – Виноградівська гімназія

 

7.       Мистецтво:                                                      06.03. – Чорнотисівська ЗОШ І-ІІІ ст..

 

8.       Українська мова:           22.03.  – Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІст.

 

                                                     10.05. – Королівська ЗОШ І-ІІІст. №1

 

9.       Українська мова в угорськомовних школах:   22.02. –  Вербовецька ЗОШ І-ІІІ ст.

 

                                    14.03. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІст. №3

 

    17.05. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІст. №3 (інсценізація творів для уч. 3-4 класів)

 

10.   Іноземні мови:                          28.03. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІст. №4

 

                                          (конкурс-захист учнівських  презентацій)

 

                                                                                                      02.05. – РМК

 

 

 

12.   Зарубіжна література:                                       05.02. –    Виноградівська гімназія

 

                                                                                  12.03. – Виноградівська гімназія  

 

13.   Фізичне виховання:              13.02. – РМК                   20.06. – РМК

 

14.   Фізика:                                                  28.03. – Виноградівська ЗОШ І- ІІІст.№2

 

15.   Трудове навчання                        28.03.  – Виноградівська ЗОШ І- ІІІст.№2

 

16.   .Математика:     25.02. –  РМК     29.03. – РМК (вчителі 11 класів)    06.05. – РМК

 

17.   Інформатика:      01.03. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8

 

                                         17.05. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№8

 

18.   Біологія:                                                                   26.03.  –  ЕНЦУМ

 

19.   Хімія:            12.02. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2                           09.04. – РМК

 

20.   Основи здоров’я                            15.02. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

 

21.   Історія:                                        12.03.  –  Королівська ЗОШ І-ІІІст.№2

 

22.   Географія:               05.03.  –  РМК

 

                                          23.04. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІст.№2

 

23.   Бібліотекарі:                                                      28.02. – Виноградівська ЗОШ І- ІІІ ст.№4

 

                                                                                 16.05. – Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.№4

 

24.   Вихователі ГПД:                                                          17.04.  – РМК

 

 

 

25.   Педагоги-організатори:                   09.01. – РМК      30.01. – РМК   13.02.  – РМК

 

                13.03. –  Хижанський НВК                  10.04 .  – РМК

 

                                                                                                        15.05.  – РМК

 

                                                                                                        12.06. – ЦПР

 

26.   Практичні психологи:                                               24.01. – ЦППСР

 

                                                                                                         28.02.  – ЦППСР

 

                                                                                                         21.03. – ЦППСР

 

                                                                                                         18.04. –  ЦППСР

 

                                                                                                         16.05. –  ЦППСР

 

                                                                                                         06.06. – ЦППСР

 

 

 

28.   Керівники шкільних музеїв:                          14.05. –Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3     

 

29.   Вчителі та асистенти індивідуальної та інклюзивної форми навчання: 31.01. – ЦППСР

 

                                                                                                                                                                 23.05. – ЦППСР

 

                                      

 

Районний моніторинг (11 клас) з української мови, математики або історії –       19.03. 2019

 

Районний моніторинг (11 клас) з предметів, обраних учнями –           21.03.2019.

 

 

  

Переглядів: 12 | Додав: Mykola | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: