Середа, 23.01.2019, 02:02

Вхід користувача

Головна » » Мій профіль » Вихід

Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Природничий тиждень в початкових класах
Природничий тиждень в початкових класах

Природничий тиждень в початкових класах.

Проведення тематичних тижнів стало однією з багаторічних традицій нашої початкової школи. Це своєрідна демонстрація надбань педагогів і знань школярів. Ці заходи завжди проходять яскраво, цікаво і неординарно, вони надзвичайно корисні як для вчителів, так і для учнів.

Спілкування з природою завжди було засобом виховання. Про її вплив на розумовий розвиток, на формування моральних та естетичних якостей особистості писали видатні педагоги. В.О.Сухомлинський доводив, що природа сама собою не виховує. Виховує лише активна взаємодія дитини з нею. Тому у нашій школі з 8.10 по 12.10 відбувся природничий тиждень.

У рамках Тижня проводились цікаві заходи: ігри, конкурси, вікторини, екскурсії в природу, виставки.

Створення виставки дитячих поробок з природних матеріалів захопило і вчителів, і учнів, і батьків. Це був справжній музей творчості! Головне завдання виставки полягало в тому, щоб залучити всіх дітей до активної діяльності щодо творення і збереження краси навколишнього середовища, в якому вони живуть, працюють, відпочивають.

Учні організували виставку малюнків на осінню тематику. У всіх початкових класах пройшли виховні години на тему:"Я і природа",  проведені екскурсії, уроки милування "Танець осіннього листя", вікторина:"Кращий знавець природи". Учні 3-4 класів писали твори на тему: "Осінь в гості завітала".

Яскраві враження залишились у дітей після  проведення цього тижня.

Переглядів: 32 | Додав: Mykola | Рейтинг: 1.0/1
Ім`я *: