Середа, 23.01.2019, 02:01

Вхід користувача

Головна » » Мій профіль » Вихід

Головна » 2018 » Листопад » 19 » Тиждень рідної мови в початкових класах
Тиждень рідної мови в початкових класах

Початкова школа формує в учнів почуття патріотизму інтернаціоналізму, товариства, активне ставлення до дійсності, глибоку пошану до людей праці. З малих років необхідно дати дітям уявлення, про місце і роль їхньої країни у світі, збагачувати знання молодших школярів про значення рідної мови

Тому у нашій школі з 9 по 16 листопада відбувся            тиждень рідної мови в початкових класах. Цілий             тиждень молодші школярі мандрували стежинами          нашої рідної мови. Зазирнули у глибинні джерела    історичного минулого. Почерпнули багато цінної          інформації.

Мета тижня: Розвивати активність; вчити дітей співпрацювати, спілкуватися; сприяти особистісному розвитку школярів; формувати активну громадянську користь, практичні вміння, навички; виховувати соціокультурну особистість.

У рамках Тижня проводились цікаві заходи: ігри, конкурси, вікторини, виставки, виховні години. За тиждень учні розучували прислів’я і приказки , вірші та пісні , а також загадки про мову.

Першого дня учні мандрували «Стежиною інформації» та «Стежиною ввічливості». Діти дізналися багато цікавих фактів про мову та видатних людей.

Другого дня діти подорожували «Стежиною красномовства». Вони показали свої знання на конкурі І етапу імені П. Яцика . Учні 2-4 класів писали диктанти про мову.

Класними керівниками і вихователями ГПД було проведено виховні години на тему: « Наша мова калинова!»

У 4 класі був проведений моніторинг навчальних досягнень з української мови.

Четверта стежина – це «Стежина каліграфії». На виставці були виставлені найкращі зошити між учнями початкових класів.

Завершенням тижня було свято «Мово наша калинова», де учні розкрили себе, як прекрасні артисти, читці віршів про нашу мову, виконавці пісень і вистав. На святі панувала прекрасна атмосфера, діти та педагоги були задоволені результатом своєї праці.

Головна мета тижня рідної мови – виховання любові до рідної мови, рідної землі, свого народу була досягнута.

Переглядів: 45 | Додав: Mykola | Рейтинг: 5.0/1
Ім`я *: