Середа, 23.01.2019, 02:00
Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
ЗНО [40]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Пошук
Пошук
Вхід користувача

 

Головна » Каталог статей » Мій профіль » Вихід

Каталог статей

Головна » Статті » ЗНО » ЗНО

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО з УКР.МОВИ-2019

ЗНО-2019: особливості тесту

 

 

 

 
Тест ЗНО з української мови і літератури у 2019 році , як і в минулі роки, складається із завдань трьох форм: завдань з вибором однієї правильної відповіді, завдань на встановлення відповідності («логічні пари») і завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

 

Сертифікаційна робота з української мови і літератури містить 58 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання, – 104. На виконання сертифікаційної роботи відведено 180 хвилин.


Увага: результат виконання завдань частин 1 і 3 буде зараховано як результат державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи закладів освіти 2019 року.

Результат виконання всіх завдань сертифікаційної роботи буде використано під час прийому до вищих навчальних закладів.

Робота складається з трьох частин:

Частина 1 «Українська мова» містить 33 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей А.
Частина 2 «Українська література» містить 24 завдання різних форм. Відповіді на ці завдання треба позначити в бланку відповідей А.
Частина 3 «Власне висловлення» містить одне завдання відкритої форми. Відповідь на це завдання треба записати в бланку відповідей Б.

Типи завдань сертифікаційної роботи та схеми нарахування балів за виконання завдань

Форма / опис завдання Схема нарахування балів
Завдання з вибором однієї правильної відповіді (№ 1–23*, 29–33*, 34–53).Завдання має основу та чотири або п’ять варіантів відповіді, з яких лише один правильний. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання вибрав і позначив відповідь у бланку відповідей А. 0 або 1 бал:
 
1 бал, якщо вказано правильну відповідь; 0 балів, якщо вказано неправильну відповідь, або вказано більше однієї відповіді, або відповіді на завдання не надано.
Завдання на встановлення відповідності («логічні пари») (№ 24–28*, 54–57)Завдання має основу та два стовпчики інформації, позначені цифрами (ліворуч) і буквами (праворуч). Виконання завдання передбачає встановлення відповідності (утворення «логічних пар») між інформацією, позначеною цифрами та буквами. Завдання вважають виконаним, якщо учасник зовнішнього незалежного оцінювання зробив позначки на перетинах рядків (цифри від 1 до 4) і колонок (букви від А до Д) у таблиці бланка відповідей А. 0, 1, 2, 3 або 4 бали:
 
1 бал – за кожну правильно встановлену відповідність («логічну пару»); 0 балів за будь-яку «логічну пару», якщо зроблено більше однієї позначки в рядку та/або колонці; балів за завдання, якщо не вказано жодної правильної відповідності («логічної пари») або відповіді на завдання не надано.
Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю (№ 58*).Завдання передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного висловлення на дискусійну тему в бланку відповідей Б. від 0 до 20 балів:
 
теза0, 1 або 2 бали; аргументи0, 1 або 2 бали; приклад із літератури чи інших видів мистецтва0, 1 або 2бали; приклад, що є історичним фактом або випадком із  життя0, 1 або 2 бали; 
логічність, послідовність0, 1 або 2 бали; висновок0, 1 або 2 бали; орфографія та пунктуація0, 1, 2, 3 або 4 бали; лексика, граматика та стилістика0, 1, 2, 3 або 4 бали.
Власне висловлення обсягом до 100 слів або таке, що не відповідає темі буде оцінено в 0 балів.

* – завдання з української мови, результат виконання яких буде зараховуватися як результат державної підсумкової атестації

  

Категорія: ЗНО | Додав: Mykola (20.11.2018)
Переглядів: 26 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: